Соратника Саакашвілі Дангадзе заарештували на два місяці

Гордон
Соратника Саакашвілі Дангадзе заарештували на два місяці

Печерський районний суд Києва заарештував на два місяці без права внесення застави соратника лідера партії "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі Северіона Дангадзе. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

"Рішенням Печерського суду Северіона Дангадзе заарештовано на 60 діб без альтернативи внесення застави", – написала Сарган.Соратника Саакашвілі Дангадзе було затримано 4 грудня. Під час обшуків у його квартирі в Києві правоохоронці виявили український паспорт лідера "Руху нових сил". Дангадзе називають сполучною ланкою між бізнесменом-утікачем Сергієм Курченком і Саакашвілі.

5 грудня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що оточення Саакашвілі одержало з Росії приблизно $500 тис. на фінансування мітингів із метою повалення влади в Україні. За словами глави ГПУ, крім захоплення влади, метою акцій лідера "Руху нових сил" було припинення кримінального переслідування стосовно Курченка і відновлення контролю над активами в Україні.