В Росії запропонували денонсувати Договір про співпрацю з Україною

ZIK

У Держдумі РФ виступили з пропозицією денонсувати Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною в тій частині, де країни визнають територіальні кордони одна одної.

З такою ініціативою виступив перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін («Єдина Росія»), підозрюваний у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, – повідомляє РІА Новости.

Затулін

«У другій статті Договору ми визнаємо територіальні межі України, а вона (Україна) – наші, на момент підписання та ратифікації цього документа. Підписавши Договір у 1997, а потім під час ратифікації у 1999 році Росія підтвердила, що вона вважає... Крим і Севастополь частиною території України», – заявив Затулін.

Читайте також, Путін: Росія не зацікавлена в замороженому конфлікті на Донбасі

«Наша трактування Договору полягає у тому, що наше визнання кордонів у цьому Договорі взаємопов’язане з темою Договору – дружба, співпраця і партнерство. Немає дружби, співпраці і партнерства – виникає привід до того, щоб сказати: «Значить, треба усі питання вирішувати заново, у тому числі і питання щодо кордонів», – додав він.

«Тому особисто я буду пропонувати і пропоную вже..., що нам потрібно, зокрема у частині цього Договору його денонсувати – у частині, що стосується статті другої, а саме – визнання кордонів», – зазначив Затулін.

Читайте також: У спонсора анексії Криму закінчуються гроші, – експерт