Розенблат через суд намагається з'ясувати, чи є "агент Катерина" співробітником НАБУ

Гордон
Розенблат через суд намагається з'ясувати, чи є

В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов від позафракційного народного депутата Борислава Розенблата до Національного антикорупційного бюро (НАБУ), у якому він просить зобов'язати бюро повідомити, чи є "агент Катерина" (Катерина Сікорська) працівником відомства. Про це інформує прес-служба суду.

"Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність НАБУ з приводу не надання відповіді на запит НАЗК щодо підтвердження або спростування факту належності Сивоконь Катерини (Сікорської Катерини) до працівників Національного антикорупційного бюро. Позивач Розенблат також просить зобов’язати НАБУ надати відповідь на даний запит", – ідеться в повідомленні.

Сьогодні суд вирішує, чи відкривати провадження в адміністративній справі.

Катерина Сікорська під прізвищем Сивоконь допомагала збирати докази в "бурштиновій справі", фігурантами якої є народний депутат від "Народного фронту" Максим Поляков і позафракційний нардеп Борислав Розенблат. Вона виконувала роботу агента НАБУ під прикриттям, вела прихований запис депутатів і передавала їм хабарі.

29 листопада СБУ затримала "агента Катерину" серед семи інших співробітників НАБУ, які працювали під прикриттям над справою про корупцію в Державній міграційній службі України.

На опублікованому Генпрокуратурою відео продемонстровано фотографії агентів НАБУ під прикриттям, зокрема і Сікорської. Було показано також автомобілі з незаретушованими номерними знаками, які вона використовувала.