У 169-му навчальному центрі "Десна" завершується установка модульного містечка, - прес-служба. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ 3
У 169-му навчальному центрі

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Навчального центру "Десна".

В сообщении отмечается: "На полігоні 169-го Навчального центру завершується встановлення модульного містечка. Десяток окремих боксів, що призначені для занять та відпочинку інструкторів та особового складу, обладнані як повноцінні будівлі і мають санвузол та, навіть, сучасну душову кабіну. Для холодної пори року у кожному будиночку передбачене автономне опалення.

Мають бокси власну електромережу, водогін, каналізацію й захист від блискавки, що є однією з вагомих переваг на відкритій місцевості.

Приміщення для занять та відпочинку є у кожному окремому будиночку, що дозволяє мати чи не повноцінні навчальні корпуси у мобільному вигляді. І це найголовніший аспект, адже конструкція будиночків дозволяє їх транспортувати у необхідне місце та швидко здійснювати неодноразовий монтаж-демонтаж, що не впливає на їхній строк придатності, а саме – 20 років експлуатації".

У 169-му навчальному центрі Десна завершується установка модульного містечка, - прес-служба 01 У 169-му навчальному центрі Десна завершується установка модульного містечка, - прес-служба 02

У 169-му навчальному центрі Десна завершується установка модульного містечка, - прес-служба 03

У 169-му навчальному центрі Десна завершується установка модульного містечка, - прес-служба 04

У 169-му навчальному центрі Десна завершується установка модульного містечка, - прес-служба 05 У 169-му навчальному центрі Десна завершується установка модульного містечка, - прес-служба 06

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055379