Розенблат про справу проти нього: "Це звичайна політична розправа"

Цензор.НЕТ
Розенблат про справу проти нього:
"Ніяких матеріалів слідства я ще не бачив. У мене багато запитань, які я не можу зрозуміти", - заявив Розенблат, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.
За його словами, на нього чинять тиск за те, що він займається легалізацією видобутку бурштину в країні, а також намагається легалізувати гральний бізнес і порушує питання участі правоохоронців у різних махінаціях. Розенблат визнав, що дійсно подавав, а потім доповнював законопроект про легалізацію видобутку бурштину в Україні, але ніяких грошей за це ні від кого не брав.
"Я причетний до законопроекту, я подавав законопроект набагато раніше, ніж сьогодні мені це інкримінують. Я дав слово, що я через тиждень підготую новий законопроект, і подам його доопрацьований, у новій редакції. Я зробив своє законне право. Ніякого хабара, взагалі у мене в голові не вкладається, в чому мене звинувачують. Я вважаю, це розправа. За те, що я дійсно займаюся легалізацією бурштину, грального бізнесу, я порушую питання причетності правоохоронців до тих чи інших операцій", - запевнив депутат, акцентувавши, що, на його думку, ця справа - "це звичайна політична розправа".
Він також заявив, що цясправа - "звичайне замовлення тих людей, які продовжують займатися незаконним видобутком бурштину, для того щоб я їм не заважав".
Нардеп також зазначив, що має намір залишатися в Україні, але згадав про заплановане "невелике відрядження".
Нагадаємо, вчора НАБУ затримало охоронця нардепа Розенблата із сумкою, де було $ 200 тисяч. Депутат назвав це "провокацією". Сьогодні на прес-конференції глава НАБУ Ситник заявив: "Подання на зняття недоторканності з Розенблата і Полякова готове". Також він зазначив, що НАБУ і САП оголосили про підозру 3 депутатам, 2 охоронцям нардепів і 1 помічникові в отриманні $ 300 тис. хабара.