Рахманін: Ляшко – неймовірно якісний і професійний заробітчанин. Він навіть не є політиком

Гордон 1
Рахманін: Ляшко – неймовірно якісний і професійний заробітчанин. Він навіть не є політиком

Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко є якісним і професійним "заробітчанином". Про це в авторській програмі головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна" розповів журналіст Сергій Рахманін.

"Олег... Його я взагалі найбільше за всіх знаю, ми працювали в одній газеті 25 чи 26 років тому. Це заробітчанин. Неймовірно якісний і фаховий заробітчанин. І таким завжди залишиться", – зазначив Рахманін.

Водночас Сергій Рахманін не вважає Ляшка політичним діячем.

"Він навіть не є політиком. Заробляти гроші теж треба вміти. Йому це вдається".

На запитання, чи талановито глава Радикальної партії заробляє гроші, журналіст відповів: "Дуже!". Однак Рахманіну складно говорити про нього, як про політика.

Рахманін: Зеленський на виборах – шикарна історія для того, щоби Коломойський поламав гру всім іншим. Читайте повний текст інтерв'ю

Олег Ляшко – колишній журналіст, у 2006 році він став нардепом від БЮТ. У 2010 році його виключили з політичної сили Юлії Тимошенко за "співпрацю з більшістю" (у той час більшість у Верховній Раді була в Партії регіонів). Того самого року він заснував Радикальну партію. На президентських виборах 2014 року Ляшко посів третє місце з 8,32% голосів.