Трамп про зустріч з Порошенком: Ми мали дуже хорошу дискусію

Новое Время 2
Трамп про зустріч з Порошенком: Ми мали дуже хорошу дискусію

Президент США Дональд Трамп заявив про досягнення значного прогресу під час переговорів з президентом України Петром Порошенком.

"Це велика честь зустрітися сьогодні з президентом Порошенко, президентом України – місця, в [справи якого] ми всі дуже сильно залучені, ви це бачите, і про це всі читають. Ми мали дуже-дуже хорошу дискусію і досягнуто значного прогресу", - сказав Трамп, передає Європейська правда.

Як зазначає Reuters, у повідомленні Білого дому, поширеному після зустрічі лідерів України та США, повідомляється, що в ході зустрічі "обговорювалася підтримка мирного врегулювання конфлікту на сході України, а також порядок денний реформ президента Порошенка і його зусилля в боротьбі проти корупції".Нагадаємо, що 20 червня в Білому домі відбулися переговори президента Порошенка з президентом США Трампом і віце-президентом Майком Пенсом.

Петро Порошенко після переговорів з Дональдом Трампом заявив, що Київ отримав тверду підтримку зі сторони Вашингтона. За його словами, дав доручення розширити співпрацю з Україною у військово-технічному напрямі.