У Дрогобицькому районі на похорон учасника АТО виділили 50 тис. грн

ZIK 11

Сьогодні, 13 лютого, у Дрогобицькій райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Віталія Скоропада відбулося позачергове засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання і виплати у 2018 році грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО жителям Дрогобицького району.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Розглядалось одне питання – надання грошової допомоги для проведення похорону родині учасника Революції гідності та АТО, бійця батальйону ім. Генерала Кульчицького Національної гвардії України Андрія Поясника.

Комісія прийняла рішення щодо виділення з районного бюджету 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, після важкої хвороби відійшов у вічність активний учасник Революції гідності, учасник АТО, боєць батальйону ім. Генерала Кульчицького Національної гвардії України, мешканець Дрогобиччини Андрій Поясник.

Сьогодні, 13 лютого, о 15:00 на Перехресті Героїв неподалік Дрогобича – збір громади для зустрічі домовини з тілом померлого.

За повідомленням на сторінці Катедрального собору Пресвятої Трійці похоронні відправи відбудуться за таким розпорядком:

вівторок, 13.02 о 18.00 – парастас у с. Болехівці;

середа, 14.02 о 12.00 – прощання у с. Болехівці; перевезення тіла до Дрогобича; 13.30 – відспівування у Катедральному соборі Пресвятої Трійці; поховання на цвинтарі на вул. Пилипа Орлика.