"Газпром" програв апеляцію у справі про штраф Антимонопольного комітету України на 172 млрд грн

Гордон

Київський апеляційний господарський суд 13 березня відмовив у задоволенні чергової скарги російської компанії "Газпром" у справі про штраф, накладений Антимонопольним комітетом України. Про це повідомляє прес-служба суду.

"Своєю ухвалою від 13 березня 2018 року у справі №910/18299/16 Київський апеляційний господарський суд відмовив ПАТ "Газпром" у задоволенні апеляційної скарги і залишив без змін ухвалу місцевого суду щодо механізму виконання судового рішення", – ідеться в повідомленні.

У січні 2016 року Антимонопольний комітет України оштрафував "Газпром" на 85 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України. "Газпром" намагався оскаржити це рішення, але його було кілька разів підтверджено українськими судами.

22 лютого 2017 року Київський апеляційний господарський суд учергове залишив чинним рішення суду нижчої інстанції про підтвердження стягнення з "Газпрому" штрафу, який зріс до 172 млрд грн через пеню за його несплату.

16 травня 2017 року Вищий господарський суд України відхилив касацію російського монополіста на рішення Київського апеляційного госпсуду.

"Газпром" подав касаційну скаргу у Верховний Суд України, який 13 вересня 2017 року відмовився взяти її до розгляду.