Невизнане Придністров'я заявило, що віднині Київ блокуватиме транзит вантажів

Експрес 1
Невизнане Придністров'я заявило, що віднині Київ блокуватиме транзит вантажів

У невизнаній "Придністровській молдавській республіці" заявили, що Україна заборонила транзит вантажів до Придністров'я через свою територію.

Про це повідомив так званий міністр сільського господарства і природних ресурсів "ПМР" Єфимій Коваль, повідомляє прес-служба голови "республіки". Про це пише УНІАН.

Він пояснив, що напередодні "міністерство" отримало листа від Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.
“Автори документа посилаються на розпорядження головного державного інспектора ветеринарної медицини України, датоване 17 травня поточного року, яким визначено, що з 20 травня пропуск підконтрольних вантажів у режимі транзиту через територію України, які направляються до Придністров'я, будуть здійснюватися тільки за умови погодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова. Попередні узгодження транзиту територією України у придністровському напрямку визнані недійсними. Цю інформацію рекомендовано довести до відома всіх зацікавлених операторів ринку", - повідомили в прес-службі.
Коваль також зазначив, що, враховуючи зовнішню продовольчу залежність Придністров'я, "рішення України негативно позначиться на продовольчому забезпеченні республіки".