Винуватця затримали. Він здав аналіз на алкоголь, - Шкіряк про смертельну ДТП у Києві, яку, можливо, скоїв п'яний співробітник МВС

Цензор.НЕТ 3
Винуватця затримали. Він здав аналіз на алкоголь, - Шкіряк про смертельну ДТП у Києві, яку, можливо, скоїв п'яний співробітник МВС
Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.
Шкіряк наголосив: "Винуватець смертельного ДТП на розі Туполєва і Стеценка, затриманий у рамках статті 208 КПКУ. Він буде перебувати під вартою до рішення суду, котрий визначить міру подальшу запобіжного заходу.

Крім того, за останньою інформацією, правопорушник все-таки здав аналіз для експертизи на вміст алкоголю. На місці ДТП він відмовитися проходити тест. Згідно зі ст. 286 ККУ України, якщо його провина буде доведена в суді, йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Втім, особисто я вважаю, що ми повинні значно посилити відповідальність за скоєння ДТП. У першу чергу, за водіння в нетверезому стані", - зазначив він.

"Нещодавно, міністр МВС арсен Аваков презентував наші пропозиції щодо врегулювання питань безпеки дорожнього руху та посилення відповідальності за скоєння ДТП на засіданні Уряду. Ми сподіваємося на широке обговорення і підтримку громадянського суспільства. Також розраховуємо на підтримку усіх профільних органів державної влади.

Свавілля на українських дорогах - це внутрішня війна, що забирає щодня людські життя. Маємо здійснити весь комплекс заходів, щоб дати достойний бій цій вакханалії на наших дорогах", - резюмував Шкіряк.
Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, у понеділок увечері, 13 листопада, у Києві внаслідок ДТП за участю співробітника сервісного центру МВС, загинула одна людина, ще одна - постраждала.