Євросоюз вказав на порушення Twitter і Facebook правил ЄС

Дзеркало Тижня 3
Євросоюз вказав на порушення Twitter і Facebook правил ЄС

Соціальні сітки видаляють завантажений ними контент, не попереджаючи про це користувачів.

Соціальні мережі Twitter і Facebook недостатнім чином виконують правила Європейського союзу про захист користувачів, вважають у Єврокомісії.

Як повідомляється в доповіді ЄК, керівництво соцмереж відмовляється виконувати приписи Євросоюзу.

Європейське відомство вказує на те, що, як Twitter, так і Facebook без повідомлення користувачів видаляють завантажений ними контент, а Twitter як і раніше змінює свої умови для користувачів, не інформуючи їх про це.

Як наголошується в документі, сфера захисту прав споживачів знаходиться у розпорядженні національних властей, і Єврокомісія не має права накладати відповідні штрафи в разі порушень.

Читайте також: Росія в березні 2014 року планувала захопити Київ – Турчинов

Далі в звіті перераховуються зміни, які зробило керівництво соцмереж, які базуються у США, на вимогу Брюсселя починаючи з 2017 року. Зокрема, у березні минулого року влада ЄС зажадала від низки компаній видалити із загальних умов неприпустимі пункти. Так, європейські користувачі повинні були отримати право звертатися в суд на соцмережі в своїх країнах. Крім того, згідно з європейським законодавством, необхідно відповідним чином позначати рекламу і матеріали, які спонсоруються.

Ці вимоги всіма компаніями були виконані, зазначає Єврокомісія.

Раніше соціальна мережа Twitter заблокувала 49 акаунтів російської так званої "фабрики тролів".

Також прес-служба Twitter повідомляла, що у США близько 1,4 мільйона користувачів соціальної мережі Twitter були повідомлені про те, що вони взаємодіяли з обліковими записами, пов'язаними з так званої "фабрикою тролів" - російським "Агентством інтернет-досліджень".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / Deutsche Welle (Русская редакция) /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter