Керівнику пенітенціарної служби в Одесі повідомили про підозру в організації катування

ZIK 3

У четвер, 14 вересня, слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру в організації катування утримуваних виконуючому обов’язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Про це сьогодні повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Критична ситуація в Одеському СІЗО, де підсудним була вбита працівниця установи, а керівництво Пенітенціарної служби організувало масове побиття утримуваних, стала останньою краплею.

​У четвер, 14 вересня, слідчі прокуратури Одеської області повідомили про підозру в організації катування утримуваних виконуючому обов’язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Принципова позиція Омбудсмена В. Лутковської стала стартом рішучих змін. За моїм поданням Прем’єр міністр В. Гройсман доручив міністру юстиції провести реорганізацію Пенітенціарної служби. Основні завдання: повне оновлення керівного складу, підвищення зарплати службовцям до 7 тис грн, приведення площі утримання ув’язнених до європейських вимог, конкретні антикорупційні рішення в питаннях тюремного виробництва, харчування, рішень про УДО.

Відповідне рішення Кабміну вступило в силу», – йдеться у повідомленні.