Турчинов: З Криму вдалося вивести зброї на 1,5 млрд дол

АСН 1
Турчинов: З Криму вдалося вивести зброї на 1,5 млрд дол
Турчинов: З Криму вдалося вивести зброї на 1,5 млрд дол.

Українська армія після окупації Криму вивезла зброї приблизно на 1,5 млрд доларів, хоча кораблі так і залишилися в портах півострова. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов на засіданні суду, передав кореспондент АСН.

"Крим був окупований, тому повернути кораблі ми не змогли. Хоча дуже багато зброї ми змогли вивести з Криму - десь на півтора мільярда доларів, якщо не помиляюся", - зазначив політик.

За його словами, Росія заблокувала виведення кораблів ВМФ України, підірвавши в Донузлаві свій корабель. Українські судна не були вчасно виведені з півострова, оскільки головнокомандувач Березовський цьому перешкодив. При цьому він уточнив, що Крим був спочатку окупований, а потім анексований.

Нагадаємо, 29 червня 2017 року Оболонський районний суд ухвалив рішення про початок спеціального судового провадження стосовно четвертого президента України Віктора Януковича. За даними Генпрокуратури, Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.


Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter