«Інтригу» розкрито: Путін братиме участь у виборах президента 2018 року

АСН 1
«Інтригу» розкрито: Путін братиме участь у виборах президента 2018 року
«Інтригу» розкрито: Путін братиме участь у виборах президента 2018 року

Президент Росії Володимир Путін заявив, що має намір брати участь у президентських виборах у 2018 році. Про це він заявив у ході виступу на мітингу-концерті в Нижньому Новгороді, передає «Медуза».

«Я буду висувати свою кандидатуру на посаду президента Російської Федерації. Кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, напевно, немає», - сказав Путін.

Інтрига зберігалася досить довго, лідер Кремля не повідомляв, чи має намір піти на четвертий президентський термін. Однак в цілому, ніхто не сумнівався в цьому і у вузьких колах обговорювали лише те, коли ж Путін про рішення балотуватися скаже публічно.

Раніше Путін брав участь у президентських виборах і як самовисуванець (у 2000-му і 2004 роках), і як кандидат від «Єдиної Росії» (у 2012 році). Про старт президентської кампанії офіційно оголосить Рада Федерації країни-агресора 15 грудня. Після цього у кандидатів є 20 днів, щоб подати документи на висунення в центральну виборчу комісію.

Про плани брати участь у виборах вже заявили телеведуча Ксенія Собчак, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, бізнес-омбудсмен Борис Тітов, засновник Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Олексій Навальний та інші.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter