Савченко 15 березня має намір провести брифінг під стінами СБУ

Гордон
Савченко 15 березня має намір провести брифінг під стінами СБУ

Прес-служба позафракційного депутата Надії Савченко анонсувала її брифінг завтра під стінами управління Служби безпеки України в місті Києві. Про це йдеться на сторінці Савченко у Facebook.

"15 березня 2018 року о 10.30 відбудеться брифінг голови "Громадсько-політичної платформи Надії Савченко", народного депутата Надії Савченко. Адреса проведення: місто Київ, Аскольдів провулок, 3а", – ідеться в повідомленні.СБУ передала в апарат Верховної Ради повістки на допит Савченко. Водночас нардеп заявила, що повісток не отримувала, а ЗМІ не є "офіційним і надійним джерелом сповіщення". Крім того, вона повідомила, що з 12-го до 16 березня перебуває з робочою поїздкою в Європарламент у Страсбурзі.

12 березня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Савченко відбула з країни після того, як дізналася, що її викликають до СБУ.

Сестра нардепа Віра Савченко сказала, що Надія за тиждень повідомила парламент про своє відрядження за кордон. Водночас прес-секретар спікера Верховної Ради Андрія Парубія зазначив, що голова парламенту не підписував розпорядження про закордонне відрядження Савченко.

У прес-службі нардепа заявили, що вона вирушила з робочим візитом у ПАРЄ.

Народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук припустив, що Савченко втекла до Росії, але вона опублікувала фото зі Страсбурга. У СБУ заявили, що чекають Савченко на допит 15 березня.

Сьогодні Луценко заявив, що в разі неявки Савченко на допит буде вимагати зняття з неї недоторканності. Він додав, що нардеп перебуває в Іспанії.