Допомога українській армії від США є доволі істотною, - Генштаб. ВIДЕО

Цензор.НЕТ 1
Допомога українській армії від США є доволі істотною, - Генштаб. ВIДЕО

Про це під час церемонії передачі Україні партії приладів нічного бачення підкреслив начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на інформацію Генштабу.

"Ми вдячні за допомогу, яку отримуємо від Сполучених Штатів та інших партнерів, адже вона суттєво підвищує спроможності Збройних Сили України як в питаннях управління частинами і підрозділами, так і в питаннях підвищення ефективності наших сил у протистоянні російській агресії", - наголосив генерал армії України Віктор Муженко.

Він повідомив, що українська сторона зацікавлена в отриманні від партнерів та від власної промисловості систем протиповітряної оборони, засобів радіоелектронної боротьби, безпілотних авіаційних комплексів, антиснайперських систем, санітарних автомобілів тощо.

В свою чергу, відповідаючи на запитання журналістів щодо розподілу коштів, які виділено в бюджеті США на 2018 рік для надання допомоги Україні, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович заявила, що високо оцінює таку співпрацю з українською стороною.

"Дозвольте мені дещо додати до слів генерала Муженка. Ми щойно отримали цей бюджет, тож робота з його розподілу не завершена. Але ми маємо дійсно хороший процес співпраці зі Збройними Силами у визначенні того, як саме ми будемо витрачати ці гроші. Тож ми хотіли б бути певні, що надаємо ті речі, які генерал Муженко і його війська потребують. Це хороша система, і вона стає дедалі кращою з кожним роком", - підкреслила американський дипломат.

Вона окремо наголосила, що американська допомога має на меті впровадження у Збройних Силах України системи, котра основана на спроможностях, які дозволять Україні розбудовувати професійні та ефективні сили оборони, які будуть повністю здатними до захисту територіальної цілісності України".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3050683