Господарський суд задовольнив п’ять позовів Дрогобицької міськради до недобросовісних землекористувачів

ZIK 2

Господарський суд Львівської області задовольнив п’ять позовів Дрогобицької міської ради до недобросовісних землекористувачів.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому

Було подано позовні заяви з вимогами зобов’язати МПП «Міос» повернути орендовану земельну ділянку площею 0,5 га на вул. Трускавецькій, 71 у м. Дрогобичі та стягнути завдані міській раді збитки в розмірі неотриманої орендної плати, яка становить 168 801 грн, а ТзОВ «Прикарпаття-центр-сервіс» повернути орендовану земельну ділянку площею 0,5131 га на вул. Павлика, 64 у м. Дрогобичі та стягнути завдані міській раді збитки в розмірі неотриманої орендної плати, яка становить 145 477 грн.

Також було подано позовні заяви з вимогами стягнути з ГО «Мрія» завдані збитки в розмірі неотриманої орендної плати, яка становить 808 423 грн за користування земельною ділянкою площею 2,3150 га на вул. Є.Коновальця у м. Дрогобичі, з ГО «Об’єднання співвласників «Наш дім» збитки в розмірі неотриманої орендної плати, яка становить 151 325, 61 грн за користування земельною ділянкою площею 0,0693 га по вул. Мазепи, 5 у м. Дрогобичі і з ТзОВ ТПК «Ексклюзивбуд» збитки в розмірі неотриманої орендної плати, що становить 244 719 грн за користування земельними ділянками площею 0,5733 га та площею 0,0886 га на вул. Павлика, 64 у м. Дрогобичі.

За результатами розгляду вказаних справ, рішеннями Господарського суду Львівської області від 6 та 13 листопада позовні вимоги задоволено.

У коментарі IA ZIK заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба зауважив, що прийняття рішень Господарським судом Львівської області на користь Дрогобицької міської ради повинно стати пересторогою для землекористувачів, які не здійснюють платежів до міського бюджету за користування земельними ділянками, належним чином не оформляють правовстановлюючі документи.

«Дрогобицька міська рада закликає землекористувачів не порушувати норми законодавства і попереджає, що в іншому випадку на них чекатиме претензійно-позовна робота, – сказав В. Коцюба. – У разі подальшого ігнорування землекористувачами сплати оренди, а також невиконання рішень суду в частині повернення земельних ділянок, керівництвом міської ради буде розглядатися питання щодо звільнення в судовому порядку цих ділянок від нерухомості, яка на них розташована».