Порошенко відповів на заяву Захарченка: проект "Новоросія" похований

Експрес 4
Порошенко відповів на заяву Захарченка: проект
Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна обов’язково відновить контроль над окупованою частиною Донбасу та поверне анексований Росією Крим.
Про це він сказав під час державного візиту до Грузії та зустрічі з президентом країни Георгієм Маргвелашвілі. Пише 24 канал.
Під час виступу Порошенко наголосив, що українсько-грузинські дипломатичні стосунки почались 99 років тому, "але 100 років тому ми втратили незалежність".
Україна і Грузія мають спільні виклики пов'язані з окупацією території Росією. І будуть координувати зусилля для відновлення територіальної цілісності, – цитує у своєму Twitter заяви Порошенка його речник Святослав Цеголко.
Президент України наголосив на тому, що так званий проект "Новоросія" вже давно похований, а Україна відновить суверенітет над тимчасово непідконтрольними районами Донбасу і Криму.
До слова, вранці 18 липня ЗМІ стали активно поширювати заяву ватажка бойовиків так званої "ДНР" Олександра Захарченка. Він оголосив про заснування держави з назвою "Малоросія" зі столицею в окупованому Донецьку.