Міністр соцполітики знову запропонував провести монетизацію пільг на транспорт

Дзеркало Тижня 2
Міністр соцполітики знову запропонував провести монетизацію пільг на транспорт

Рева ще 1,5 роки тому планував проінвентаризувати всі наявні пільгові категорії і визначити рівень компенсації. Продовжує планувати.

Міністр соцполітики України Андрій Рева пропонує провести монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті.

"У транспортній сфері на сьогодні існує повний комунізм: скільки хочу, стільки і їжджу, а держава за все має платити. Погодьтеся, що на такому рівні забезпечити всім пільговикам можливість користуватися своїми пільгами дуже складно", - сказав міністр в інтерв'ю інтернет-виданню "Апостроф".

За його словами, механізм має виглядати так: "Встановлюються нормативи поїздок, і йде розрахунок вартості цих поїздок. Потім людині виділяється місячна сума, і, якщо вона живе в місті, де є відповідний транспорт, їй виплачується грошима пільга – і в рамках цієї суми вона користується послугою. Якщо вона живе в сільській місцевості і користується транспортом, то вона передає документи, коли вона проїхала, і їй проводиться компенсація вартості проїзду за місяць".

При цьому Рева додав, що сума грошей скрізь буде однакова. "Якщо, умовно кажучи, вам дають 150 гривень в Києві, то на цю ж суму визначаються пільги і для жителя сільської місцевості", - сказав він.

Читайте також: Кабмін схвалив монетизацію субсидій на рівні постачальників послуг

У квітні 2016 року міністр соцполітики Андрій Рева в інтерв'ю DT.UA заявив про необхідність провести монетизацію пільг, оскільки держава взяла на себе їх величезну кількість і ресурсу для їх забезпечення у неї немає. "Це моя ідея. Ми сформулюємо її більш чітко і подамо на розгляд Верховної Ради", - пообіцяв міністр.

Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter