РФ намагається зробити Азовське море своїм внутрішнім – Гармаш (Відео)

5 канал
РФ намагається зробити Азовське море своїм внутрішнім – Гармаш (Відео)

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" головний редактор інтернет-видання "Остров" Сергій Гармаш.

"Тут небезпека в тому, що вони взагалі нарощують свою присутність в Азовській акваторії. І якщо зараз робити аналіз, то там фактично створюється ударна група. Я думаю, що якраз буде спроба видавлювання нас з Азовського моря і перетворення у таке внутрішнє російське море. Наші кораблі не зможуть там ходити, навіть ті, які нижчі 33 метрів і проходять під Керченським мостом. Тобто цим Керченським мостом вони взагалі нам можуть перекрити цивільне і економічне судноплавство. Крім того, будь-який корабель, що проходить під цим мостом, він має платити Росії, а значить, він може потрапити під санкції при бажанні якоїсь сторони притягнути цей корабель до суду…", – сказав журналіст.

Він також констатував: "Нам залишається тільки звертатися в міжнародні економічні суди й інші інстанції".

Гармаш також вважає, що президент РФ Володимир Путін сприймає конфлікт з Україною, як конфлікт із Заходом. Чому так – дивіться у відео:

Нагадаємо, вчора, 15 травня, в анексованому Криму відкрили міст через Керченську протоку для автотранспорту. Прибув туди і президент РФ Володимир Путін.

Дивіться також фотогалерею за темою: