В Україні з ініціативи Гройсмана з'явилася Рада прем'єр-міністрів

Сегодня
В Україні з ініціативи Гройсмана з'явилася Рада прем'єр-міністрів

Кабінет міністрів підтримав пропозицію прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про створення в Україні консультативної ради прем'єр-міністрів. Відповідне рішення було прийнято на урочистому засіданні Кабінету міністрів з нагоди 100-річчя уряду України, передає "112 Україна".

"У мене з'явилася тільки що така думка, що в цьому сторіччі потрібно утворити, якщо на це буде ваша згода, Раду прем'єр-міністрів, на якій можна було б розглядати ті питання, які є стратегічно важливими для розвитку нашої держави. І таке рішення, я думаю, було б хорошим для обміну досвідом, який накопичений за 25 років становлення нашої держави", – зазначив Гройсман.

При цьому Гройсман підкреслив, що перед Кабінетом міністрів стоїть ще ряд невирішених завдань.

"Нам потрібно багато вирішити внутрішніх домашніх завдань, і в наші справі немає дрібниць. Наші рішення, кожна зміна зачіпає якість життя громадян. І я глибоко вірю в те, що ми знайдемо сили об'єднатися навколо ідеї розвитку успішної країни", – додав голова уряду.

Прем'єр-міністр привітав усіх присутніх із сьогоднішньою датою і згадав часи становлення українського уряду.

Відзначимо, в урочистому засіданні Кабінету міністрів беруть участь колишній президент України Леонід Кучма, а також колишні голови уряду, зокрема Арсеній Яценюк, Анатолій Кінах і Юрій Єхануров.

00_21Фото: Facebook

Нагадаємо, раніше Гройсман заявив, що не бачить себе на посаді президента України.