Перший заступник Голови ОБСЄ відвідає окупований Луганськ

ВГОЛОС 5

Перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СMM) Александр Хуг планує провести декілька зустрічей на непідконтрольній Києву території Луганської області.

Про це він повідомив під у четвер час прес-брифінгу в Сєвєродонецьку, передає УНН.

«Зранку я відвідав Новоолоександрівку, потім у нас відбулась зустріч із губернатором Луганської області, і в подальшому я планую декілька заходів», — повідомив він.

«Завтра я приєднаюсь до патруля, який вирушить з нашою луганською моніторинговою командою. Ми будемо перетинати розмежування у Станиці Луганській для того, щоб надалі попрямувати до міста Луганськ. Я забезпечу належну кількість часу для того, щоб поспілкуватись з моїми колегами — спостерігачами на місцях. Я також забезпечу час щоб поспілкуватись із мирними жителями, які вже 4-ту зиму поспіль відчувають на собі серйозні наслідки цих подій», — зазначив Хуг.

Перший заступник Голови СММ ОБСЄ повідомив, що зранку у четвер він уже провів зустріч з трьома з 16 місцевих мешканців з села Новоолександрівка, які останні 4 роки проживають у селі без електрики.

«Під час завтрашнього патрулювання ми спробуємо висвітлити і встановити факти для того, щоб ті, хто приймають і ухвалюють рішення, знали про ці факти, які могли б полегшити біль і страждання громадян по обидві лінії зіткнення», — зазначив він.