Любов зла: озброєний бандит викрав свою колишню дівчину і побив, щоб «помиритись»

ВГОЛОС 3

Київська прокуратура повідомила про підозру 32-річному мешканцю Одеси, який 6 грудня викрав свою колишню співмешканку та намагався вивезти її до іншого міста.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

Зазначається, що із заявою про викрадення подруги до поліції звернулася мешканка Оболонського району Києва. Вона зазначила, що невідомий чоловік силою змусив жінку сісти до автомобіля Mercedes Benz, після чого автівка зникла в невідомому напрямку.

Біля Умані правоохоронці зупинили автомобіль, в салоні якого перебували двоє чоловіків та побита дівчина.

Як з'ясувалося, викрадачем дівчини виявився її 32-річний знайомий.

У столичній поліції повідомляють, що за плечима затриманого вже є кримінальне минуле: правопорушник неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за скоєння різних злочинів.

Правоохоронці встановили, що 32-річний зловмисник до «операції» з повернення колишньої залучив свого приятеля. Разом вони прибули до Києва та підстерегли дівчину біля під'їзду. А потім співмешканець, погрожуючи ножем, посадив її до машини та поїхав у напрямку Одеси. У салоні автомобіля правопорушник кілька разів вдарив потерпілу.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Після затримання він зізнався, що діяв так, аби помиритися з колишньою та змусити її повернутися додому. Цивільне подружжя раніше мешкало спільно в Одесі. Восени вони розійшлися, і 23-річна дівчина переїхала до Києва, де орендувала житло і навчалася на курсах.

Її співмешканець весь цей час ревнував та погрожував їй по телефону. Він навіть приїжджав до столиці та кілька разів кулаками «вирішував конфлікт», намагаючись повернути жінку.

«Вголос»