"Ще можуть змінитися": Макрон заявив, що Європа не має ізолюватися від Путіна і Трампа (Відео)

5 канал 1

Президент Франції Еммануель Макрон попереджає Європу не ізолюватися від лідерів Росії та США Володимира Путіна та Дональда Трампа. Про це французький президент заявив в інтерв'ю телеканалу BBC під час свого візиту до Абу-Дабі, передає "5 канал".

На думку Макрона, попри те, що обидва політики загрожують західним цінностям відкритості і толерантності, їх ізоляція від Європи не буде продуктивною. Він переконаний, що відчуття загрози та параноя змушують таких лідерів як Путін обирати цей шлях.

Макрон додає: нині Захід як ніколи має сприяти розповсюдженню своїх цінностей на весь світ.

"Якщо ви не поділяєте цінностей толерантності та відкритості, вам буде складно мати вагомий голос у цьому світі проти таких політиків. Звичайно, такі лідери, як Путін та Трамп - це загроза. Але передусім потрібно говорити з ними, вести дискусії, адже вони можуть змінитися. Вони не були такими від самого початку. Їхні ідеї відділення продиктовані параноєю та бажанням захиститися від чогось. Якщо вигнати їх із Європи і сказати їм, що вони нас зраджують, краще не стане. Ви їх втратите", - заявив президент Франції.

Дивіться також фотогалерею за темою: