Бойовики повернули тіло українського бійця, який загинув унаслідок мінометного обстрілу — штаб

Тиждень 3

Після тривалих та складних перемовин представники гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200» домоглися повернення тіла загиблого захисника на підконтрольну Україні територію. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Згідно з повідомленням, 12 лютого під час виконання бойового завдання із спостереження за позиціями противника один з військовослужбовців ЗСУ, потрапивши під ворожий мінометний обстріл, загинув. Тіло загиблого бійця потрапило до терористів.

«Упродовж трьох днів представники ОРЛО змінювали час передачі тіла загиблого захисника, вишукуючи у цьому факті зиск для проведення цинічних інформаційних акцій. Передача тіла загиблого військовослужбовця на підконтрольну Україні територію відбулася в районі населеного пункту Щастя, за участі представників «Спілки ветеранів Афганістану Луганщини», ОБСЄ та української сторони СЦКК», - розповіли в штабі.

Нагадаємо, в зоні АТО 12 лютого загинув український військовий 16-го окремого мотопіхотного батальйону "Полтава" 58 ОМПБр Дмитро Сисков, із позивним "Провідник".