Українського активіста Балуха із залу засідання "суду" відвозили до лікарні, але допомоги не надали

Цензор.НЕТ
Українського активіста Балуха із залу засідання

Про це інформує кореспондент Крим.Реалії, передає Цензор.НЕТ.

Із судової зали його доставили до приймального покою районної лікарні. У лікарні Володимиру Балуху виміряли тиск і зробили кардіограму. Ніякої допомоги від болю в спині, на яку він скаржився, не надали.

Як пояснив Балух, у лікарні лікар йому сказав: "У мене теж спина болить. Що ж мені - на роботу не ходити?".

Після цього українського активіста доставили назад до суду, і засідання продовжилося. Адвокат Балуха Дмитро Дінзе заявив клопотання про медичне обстеження підзахисного - суддя Олена Тедеєва його задовольнила.

Наступне засідання суду призначене на 12 грудня. Суд планує допитати начальника управління ФСБ Росії по Криму та інших співробітників спецслужби.

Українському активістові Володимиру Балуху 1 грудня підконтрольний Росії Роздольненський районний суд змінив запобіжний захід з утримання в СІЗО на домашній арешт на два місяці.

ФСБ Росії затримала Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі будинку, де живе активіст, 90 патронів і кілька тротилових шашок.

У серпні 2017 року суд виніс вирок Балуху - три роки і сім місяців колонії загального режиму, а також штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Під час розгляду апеляційної скарги вирок був скасований, і справу відправили на повторний розгляд.

Захист Балуха і правозахисники вважають, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію - через прапор України, який був на подвір'ї його будинку.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3037857