"Нафтогаз" оскаржить рішення суду, який призупинив стягнення штрафу з "Газпрому"

Еспресо.TV

НАК "Нафтогаз України" найближчим часом подасть апеляційному суду Свеа свої контрагрументи і очікує, що, врахувавши їх, суд скасує постанову про призупинення рішення Стокгольмського арбітражу

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

У "Нафтогазі" пояснили, що рішення було прийнято судом без виклику компанії. Відповідно воно було ухвалено без урахування пояснень і аргументів, які були б представлені Нафтогазом, якби суд повідомив його про наявність такого клопотання "Газпрому".

"Рішення є тимчасовим. Компанія найближчим часом подасть суду свої розгорнуті пояснення і контраргументи і очікує, що, врахувавши їх, суд скасує рішення про призупинення", - йдеться у повідомленні.

Як запевнили у "Нафтогазі", це рішення не призводить до автоматичного скасування діючих рішень в різних юрисдикціях, в результаті яких були накладені арешти на активи "Газпрому".

Воно не призводить до скасування рішень арбітражу і не дає Газпрому можливості вимагати у Нафтогазу повернення $2,1 млрд вже зарахованих рішенням арбітрів в якості компенсації Нафтогазу.