"Київхліб" продовжить боротися з "Рошен" за "казковий ключик"

АСН
Київхліб продовжить боротися з Рошен за казковий ключик

ПАТ «Київхліб» планує оскаржити рішення Антимонопольного комітету щодо спору за дизайн торта з корпорацією «Рошен», так як вважає, що при його винесенні, не були повністю досліджені всі матеріали, надані підприємством, повідомляє його прес-служба. «Київхліб» вважає, що в його діях порушення конкурентного законодавства відсутні, що "підтверджують і дослідження судового експерта і незалежне опитування, проведене спеціалізованою маркетинговою компанією. Але головним доказом є використання на упаковці продукції великого зображення власної торгової марки «БКК», яке протягом багатьох років добре впізнаване покупцями".

Крім того, в «Київхлібі» стверджують, що АМК України взяв на себе невластиві йому повноваження органу експертизи з встановлення факту подібності упаковок. Компанія налаштована доводити незаконність Антимонопольного комітету і відновлювати свої порушені права і ділову репутацію.

Нагадаємо, раніше АСН розповідала, що АМКУ оштрафував ПАТ «Київхліб» на 219 тис. грн. за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції за використання упаковки кондитерського виробу - торта "Казковий ключик", яка зовні схожа на "Золотий ключик" "Рошен".

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter