У Києві заборонять продавати алкоголь вночі - тепер законно

Finance.UA 3
У Києві заборонять продавати алкоголь вночі - тепер законно

Столична влада знову готуються заборонити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у Києві з 23:00 до 10:00, і погрожує штрафувати порушників нових порядків. Відповідний проект рішення 14 червня 2018 року подав до Київради мер Віталій Кличко. А текст документа опублікував на своїй сторінці нардеп Дмитро Білоцерківець.

Він зазначає, що рішення, на відміну від попередніх, буде носити не рекомендаційний характер. Оскільки засноване на «муніципальному сухому законі», який набрав чинності 24 квітня. Останній наділив міськради по всій Україні на свій розсуд встановлювати графік торгівлі спиртним.

Простіше кажучи, оскаржити в суді прийдешнє рішення Київради, а в тому, що столичний парламент підтримає пропозицію мера, немає ніяких сумнівів, вже не вдасться. Хоча раніше супермаркети легко відбивали заборони чиновників.

Тепер цей фокус не вдасться. Тому незабаром купити пляшку пива після 11 вечора не вийде ні в супермаркеті, ні в кіоску, ні на заправці – заборона буде діяти для всіх суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на таку торгівлю. А винятки зроблять тільки для кафе, барів і ресторанів.