У Берліні до відкриття ЧС-2018 провели акцію протесту

Тиждень
У Берліні в четвер, 14 червня, перед Бранденбурзькими воротами пройшла акція протесту проти Чемпіонату світу по футболу у Росії. Про це повідомляє "Укрінформ".

«Ми виступаємо за бойкот Чемпіонату світу 2018 року. Ми вважаємо, що неможливо насолоджуватися іграми, знаючи про усі ті злочини, які Росія вчинила. Росія - країна, що несе загрозу іншим, країна, яка у себе давить свободу слова і думки, яка кидає за грати незгодних», - сказав один з організаторів акції Олександр Снідалов.

Учасники акції вимагали звільнити політичних в'язнів і припинити репресії проти українців, кримських татар, чеченців та російських активістів. Демонстранти також встановили на площі символічні труни та вручали перехожим «червоні картки Путіну».

"Путінський режим несе світу війну і агресію, в Україні, в Сирії. Все, до чого він торкається, обертається болем і кров'ю, і цей чемпіонат – кривавий", - заявив голова Форуму російськомовних європейців Ігор Ейдман.

Нагадаємо, у четвер, 14 червня, у Києві біля посольства Російської Федерації розпочалась акція "Росія - держава на кістках" із закликом бойкотувати Чемпіонат світу з футболу 2018.