Ліга чемпіонів 2017/2018: календар і результати всіх матчів

Факти ICTV 2

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом всіх матчів Ліги чемпіонів 2017/2018, фінал якого відбудеться в Києві на НСК Олімпійський.

27 червня стартував 63-й розіграш Ліги чемпіонів, фінал якого пройде в Києві на НСК Олімпійський.

Це третій розіграш турніру, у якому бере участь переможець Ліги Європи УЄФА. Цим клубом став англійський Манчестер Юнайтед, який у чемпіонаті посів 6-е місце, але виграв Лігу Європи в амстердамського Аякса.

У нинішньому турнірі візьмуть участь 79 команд із 55 футбольних асоціацій УЄФА.

Україна в груповому етапі представляє донецький Шахтар. Київське Динамо вилетіло із турніру, поступившись за сумою двох матчів швейцарскому Янг Бойз у третьому кваліфікаційному раунді.

1/8 фіналу (13/14/20/21 лютого – 6/7/13/14 березня) Жеребкування 11 грудня

1/4 фіналу (3/4 квітня – 10/11 квітня) Жеребкування 16 березня

1/2 фіналу (24/25 квітня – 1/2 травня) Жеребкування 13 квітня

Фінал (26 травня) Київ, НСК Олімпійський

ОСНОВНА СІТКА

Груповий етап (12 вересня – 7 грудня)

Група А

Команда І П Н П З П О
1.  Манчестер Юнайтед 6 5 0 1 12 4 15
2.   Базель 6 4 0 2 11 5 9
3.  ЦСКА 6 3 0 3 8 10 9
4.  Бенфіка 6 0 0 6 1 14 0
12.09 Бенфіка – ЦСКА – 1:2
12.09 МЮ – Базель – 3:0
27.09 Базель – Бенфіка – 5:0
27.09 ЦСКА – МЮ – 1:4
18.10 Бенфіка – МЮ – 0:1
18.10 ЦСКА – Базель – 0:2
31.10 Базель – ЦСКА – 1:2
31.10 МЮ – Бенфіка – 1:0
22.11 ЦСКА – Бенфіка – 2:0
22.11 Базель – МЮ – 1:0
05.12 Бенфіка – Базель – 0:2
05.12 МЮ – ЦСКА – 2:1

Група В

Команда І П Н П З П О
1.  ПСЖ 6 5 0 1 25 4 15
2.  Баварія 6 5 0 1 13 6 15
3.  Селтік 6 1 0 5 5 18 3
4.  Андерлехт 6 1 0 5 2 17 3
12.09 Баварія – Андерлехт – 3:0
12.09 Селтік – ПСЖ – 0:5
27.09 Андерлехт – Селтік – 0:2
27.09 ПСЖ – Баварія – 3:0
18.10 Андерлехт – ПСЖ – 0:4
18.10 Баварія – Селтік – 3:0
31.10 ПСЖ – Андерлехт – 5:0
31.10 Селтік – Баварія – 1:2
22.11 Андерлехт – Баварія – 1:2
22.11 ПСЖ – Селтік – 7:1
05.12 Баварія – ПСЖ – 3:1
05.12 Селтік – Андерлехт – 0:1

Група С

Команда І П Н П З П О
1.  Рома 6 3 2 1 9 6 11
2.  Челсі 6 3 2 1 16 8 11
3.  Атлетико 6 1 4 1 5 4 7
4.  Карабах 6 0 2 4 2 14 2
12.09 Рома – Атлетико – 0:0
12.09 Челсі – Карабах – 6:0
27.09 Карабах – Рома – 1:2
27.09 Атлетико – Челсі – 1:2
18.10 Карабах – Атлетико – 0:0
18.10 Челсі – Рома – 3:3
31.10 Атлетико – Карабах – 1:1
31.10 Рома – Челсі – 3:0
22.11 Карабах – Челсі – 0:4
22.11 Атлетико – Рома – 2:0
05.12 Рома – Карабах – 1:0
05.12 Челсі – Атлетико – 1:1

Група D

Команда І П Н П З П О
1.  Барселона 6 4 2 0 9 1 14
2.  Ювентус 6 3 2 1 7 5 11
3.  Спортинг 6 2 1 2 8 9 7
4.  Олімпіакос 6 0 1 5 4 13 1
12.09 Олімпіакос – Спортинг – 2:3
12.09 Барселона – Ювентус – 3:0
27.09 Спортинг – Барселона – 0:1
27.09 Ювентус – Олімпіакос – 2:0
18.10 Барселона – Олімпіакос – 3:1
18.10 Ювентус – Спортинг – 2:1
31.10 Олімпіакос – Барселона – 0:0
31.10 Спортинг – Ювентус – 1:1
22.11 Спортинг – Олімпіакос – 3:1
22.11 Ювентус – Барселона – 0:0
05.12Барселона – Спортинг – 2:0
05.12 Олімпіакос – Ювентус – 0:2

Група Е

Команда І П Н П З П О
1.   Ліверпуль 6 3 3 0 23 6 12
2.  Севілья 6 2 3 1 12 12 9
3.  Спартак 6 1 3 2 9 13 6
4.  Марібор 6 0 3 3 3 16 3
13.09 Ліверпуль – Севілья – 2:2
13.09 Марібор – Спартак – 1:1
26.09 Севілья – Марібор – 3:0
26.09 Спартак – Ліверпуль – 1:1
17.10 Марібор – Ліверпуль – 0:7
17.10 Спартак – Севілья – 5:1
01.11 Ліверпуль – Марібор – 3:0
01.11 Севілья – Спартак – 2:1
21.11 Спартак – Марібор – 1:1
21.11 Севілья – Ліверпуль – 3:3
06.12 Ліверпуль – Спартак – 7:0
06.12 Марібор – Севілья – 1:1

Група F

Команда І П Н П З П О
1.   Манчестер Сіті 6 5 0 1 14 5 15
2.  Шахтар 6 4 0 2 9 9 12
3.  Наполі 6 2 0 4 11 11 6
4.  Фейеноорд 6 1 0 5 5 14 3
13.09 Фейеноорд – Манчестер Сіті – 0:4
13.09 Шахтар – Наполі – 2:1
26.09 Манчестер Сіті – Шахтар – 2:0
26.09 Наполі – Фейеноорд – 3:1
17.10 Манчестер Сіті – Наполі – 2:1
17.10 Фейеноорд – Шахтар – 1:2
01.11 Наполі – Манчестер Сіті – 2:4
01.11 Шахтар – Фейеноорд – 3:1
21.11 Манчестер Сіті – Фейеноорд – 1:1
21.11 Наполі – Шахтар – 3:0
06.12 Фейеноорд – Наполі – 2:1
06.12 Шахтар – Манчестер Сіті – 2:1

Група G

Команда І П Н П З П О
1.  Бешикташ 6 4 2 0 10 6 14
2.  Порту 6 3 1 2 15 10 10
3.  РБ Лейпциг 6 2 1 3 10 11 7
4.  Монако 6 0 2 4 6 16 2
13.09 Порту – Бешикташ – 1:3
13.09 РБ Лейпциг – Монако – 1:1
26.09 Бешикташ – РБ Лейпциг – 2:0
26.09 Монако – Порту – 0:3
17.10 Монако – Бешикташ – 1:2
17.10 РБ Лейпциг – Порту – 3:2
01.11 Бешикташ – Монако – 1:1
01.11 Порту – РБ Лейпциг – 3:1
21.11 Бешикташ – Порту – 1:1
21.11 Монако – РБ Лейпциг – 1:4
06.12 Порту – Монако – 5:2
06.12 РБ Лейпциг – Бешикташ – 1:2

Група Н

Команда І П Н П З П О
1.  Тоттенхем 6 5 1 0 15 4 16
2.  Реал 6 4 1 1 17 8 13
3.  Боруссія Д 6 0 2 4 7 13 2
4.  АПОЕЛ 6 0 2 4 2 17 2
13.09 Реал – АПОЕЛ – 3:0
13.09 Тоттенхем – Боруссія Д – 3:1
26.09 АПОЕЛ – Тоттенхем – 0:3
26.09 Боруссія Д – Реал – 1:3
17.10 АПОЕЛ – Боруссія Д – 1:1
17.10 Реал – Тоттенхем – 1:1
01.11 Боруссія Д – АПОЕЛ – 1:1
01.11 Тоттенхем – Реал – 3:1
21.11 АПОЕЛ – Реал – 0:6
21.11 Боруссія Д – Тоттенхем – 1:2
06.12 Реал – Боруссія Д – 3:2
06.12 Тоттенхем – АПОЕЛ – 3:0

КВАЛІФІКАЦІЯ

Перший кваліфікаційний раунд (27/28 червня – 4/5 липня 2016)

Вікінгур (Фарери) – Трепча 89 (Косово) – 2:1

Хіберніанс (Мальта) – Таллін (Естонія) – 2:0

Алашкерт (Вірменія) – Санта-Колома (Андорра) – 1:0

ТНС (Уельс) – Європа (Гібралтар) – 1:2

Лінфелд (Північна Ірландія) – Ла-Фіоріта (Сан-Марино)

Матчі-відповіді

Трепча 89 (Косово) – Вікінгур (Фарери) – 1:4

ФКМ Таллінн (Естонія) – Хайберніанс (Мальта) – 0:1

Європа (Гібралтар) – ТНС (Уельс) – 1:3

Ла-Фіоріта (Сан-Марино) – Лінфелд (Північна Ірландія) – 1:0

Санта-Колома (Андорра) – Алашкерт (Вірменія) – 1:1

Другий кваліфікаційний раунд (11/12 липня – 18/19 липня)

Перші матчі

Карабах (Азербайджан) – Самтредіа (Грузія) – 5:0

Партизан (Сербія) – Будучность (Чорногорія) – 2:0

Хіберніанс (Мальта) – Зальцбург (Австрія) – 0:3

Рієка (Хорватія) – ТНС (Уельс) – 2:0

Жальгіріс (Литва) – Лудогорець (Болгарія) – 2:1

Шериф (Молдова) – Кукесі (Албанія) – 1:0

Спартак Юрмала (Латвія) – Астана (Казахстан) – 0:1

БАТЕ (Білорусь) – Алашкерт (Вірменія) – 1:1

Жиліна (Словаччина) – Копенгаген (Данія) – 1:3

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Гонвед (Угорщина) – 2:1

АПОЕЛ (Кіпр) – Дюделанж (Люксембург) – 1:0

Мальме (Швеція) – Вардар (Македонія) – 1:1

Зрінськи (Боснія) – Марібор (Словенія) – 1:2

Дандолк (Ірландія) – Русенборг (Норвегія) – 1:1

Хабнарфйордур (Ісландія) – Вікінгур (Фарери) – 1:1

Лінфілд (Північна Ірландія) – Селтік (Шотландія)

Марієхамн (Фінляндія) – Легія (Польща) – 0:3

Матчі-відповіді

Дюделанж (Люксембург) – АПОЕЛ (Кіпр) – 0:1 (перший матч – 0:1)

Русенборг (Норвегія) – Дандолк (Ірландія) – 1:2 (дод. Час) (1:1)

Копенгаген (Данія) – Жиліна (Словаччина) – 1:2 (3:1)

Кукеса (Албанія) – Шериф (Молдова) – 2:1 (0:1)

Лудогорець (Болгарія) – Жальгіріс (Литва) – 4:1 (1:2)

Марібор (Словенія) – Зрінськи (Боснія) – 1:1 (2:1)

Зальцбург (Австрія) – Хіберніанс (Мальта) – 3:0 (3:0)

Легія (Польща) – Мариехамн (Фінляндія) 6:0 (3:0)

Селтік (Шотландія) – Лінфілд (Північна Ірландія) – 4:0 (2:0)

Гонвед (Угорщина) – Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – 2:3 (1:2)

Третій кваліфікаційний раунд (25/26 липня – 1/2 серпня)

Шлях представників ліг

Стяуа (Румунія) – Вікторія (Чехія) – 2: 2, 4:1

Ніцца (Франція) – Аякс (Голландія) – 1: 1, 2: 2

Динамо (Україна) – Янг Бойз (Швейцарія) – 3: 1, 0:2

АЕК Афіни (Греція) – ЦСКА (Росія) – 0:2, 0:1

Брюгге (Бельгія) – Істанбул ББ (Туреччина) – 3:3, 0:2

Шлях чемпіонів

Славія Прага (Чехія) – БАТЕ (Білорусь) – 1:0, 1:2

Астана (Казахстан) – Легія (Польща) – 3:1, 0:1

Марібор (Словенія) – Хабнарфйордур (Ісландія) – 1:0, 1:0

Вардар (Македонія) – Копенгаген (Данія) – 1:0, 1:4

Селтік (Шотландія) – Русенборг (Норвегія) – 0:0, 1:0

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Лудогорець (Болгарія) – 2:0, 1:3

Вііторул (Румунія) – АПОЕЛ (Кіпр) – 1:0, 0:4 (д.ч.)

Зальцбург (Австрія) – Рієка (Хорватія) – 1:1, 0:0

Карабах (Азербайджан) – Шериф (Молдова) – 0:0, 2:1

Партизан (Сербія) – Олімпіакос (Греція) – 1:3, 2:2

Раунд плей-офф (15/16 серпня – 22/23 серпня)

Карабах (Азербайджан) – Копенгаген (Данія) – 1:0, 1:2

АПОЕЛ (Кіпр) – Славія Прага (Чехія) – 2:0, 0:0

Олімпіакос (Греція) – Рієка (Хорватія) – 2:1, 1:0

Селтік (Шотландія) – Астана (Казахстан) – 5:0, 3:4

Хапоель Беер-Шева (Ізраїль) – Марібор (Словенія) – 2:1, 0:1

Істанбул ББ (Туреччина) – Севілья (Іспанія) – 1:2, 2:2

Янг Бойз (Швейцарія) – ЦСКА (Росія) – 0:1, 0:2

Наполі (Італія) – Ніцца (Франція) – 2:0, 2:0

Хоффенхайм (Німеччина) – Ліверпуль (Англія) – 1:2, 2:4

Спортинг (Португалія) – Стяуа (Румунія) – 0:0, 4:1