Яка музика допоможе уникнути ДТП, якщо ви за кермом

Експрес
Яка музика допоможе уникнути ДТП, якщо ви за кермом
Складно сьогодні уявити водія, який їде в ідеальній тиші та не відволікається ні на що. Втім, науковці стверджують, що музика не лише впливає на наш настрій, а й на ймовірність ДТП.
Передовсім вчені наголошують на тому, що не слід слухати агресивну музику, адже вона може викликати бурю емоцій, які надихнуть тиснути педаль газу якомога сильніше. Втім, це зовсім не означає, що ідеальною буде класична музика, адже подеколи вона може мати розслаблювальний вплив, що може стати причиною того, що ви заснете за кермом, пише Радіо Максимум.
І в першому, і в другому випадку висока ймовірність, що поїздка закінчиться аварією. Також важливою є гучність. Чим вона вища – тим сильніший вплив музики на вас.
Отже, якщо ви плануєте тривалу поїздку – завантажте собі не дуже швидку та ритмічну музику, але це не означає, що вона має бути сумною та заспокійливою.
На думку психологів, найсприятливіша для людини мелодія, має ритм шістдесят ударів на хвилину, тобто удар на секунду. Така музика оптимізує діяльність мозкової та нервової системи.