Церква Англії дозволила хлопчикам ходити в школу на високих підборах

Сегодня 11
Церква Англії дозволила хлопчикам ходити в школу на високих підборах

Церква Англії випустила для 4700 своїх шкіл у Великобританії нові рекомендації, в яких закликає не вішати ярлики на дітей, чия поведінка не відповідає гендерним стереотипам. Про це передає Meduza з посиланням на The Guardian.

Церква радить учителям і керівництву шкіл відмовитися від гомофобії, біфобії і трансфобії, пояснюючи, що в дитячому садку і початковій школі діти повинні мати можливість "приміряти багато плащів ідентичності" і зрозуміти, ким вони можуть бути, "без осуду і глузування".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі, глава Церкви Англії, заявив, що цькування на ґрунті гомофобії, біфобії і трансфобії завдає дітям шкоду, яка може привести до "серйозних психічних розладів, самоушкодження, депресії і суїциду".

"Нові правила допомагають школам нести християнське послання любові, радості і торжества гуманності до всіх без винятку", – заявив Уелбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як повідомляється, активісти руху ЛГБТ підтримали нові рекомендації від Церкви Англії.

"Наприклад, хлопчик може надіти балетну пачку, тіару принцеси і каблуки, а дівчинка – шолом пожежного, пояс з інструментами або плащ супергероя без будь-якого осуду [з боку дорослих]", – йдеться в рекомендаціях Церкви Англії (англ. мов.) .

Церква Англії є найбільшою освітньою структурою в Великобританії. Їй належать 4700 шкіл і академій по всій країні, в яких здобуває освіту майже мільйон учнів.