Втеча Саакашвілі: Луценко розповів, чому правоохоронці не стріляли на ураження (Відео)

5 канал

Міхеіл Саакашвілі буде затриманий, але краще б він сам прийшов на допит. Про таке заявив генпрокурор України Юрій Луценко у Верховній Раді, передає "5 канал".

Чільник ГПУ вже другий день звітує у Верховній Раді перед депутатами щодо ситуації, яка склалася довкола екс-президента Грузії. Сьогодні народні обранці реагували на заяви більш стримано. Питали Луценка, зокрема, про те, "як довго бігатиме Міхеіл Саакашвілі вулицями Києва?".

На це генеральний прокурор відповів, що усі мітинги та марші Києвом під кернуванням Саакашвілі фінансувалися з-за кордону тамтешніми олігархами. Натомість про екстрадицію чи депортацію політика поки не йдеться. Його хочуть лише затримати та допитати, запевняють у ГПУ.

Підтвердив Юрій Луценко і те, що нині Саакашвілі перебуває у розшуку. Тому і не дивно, що вранці правоохоронці навідувалися до наметового містечка, аби розшукати його там.

"Я також розчарований, з одного боку, і вчорашніми, і сьогоднішніми подіями. До речі, нічні події абсолютно законні, бо пан Саакашвілі після втечі оголошений у розшук, і СБУ та МВС мають його затримати. І це законна і необхідна дія у будь-якій державі. Але ми могли би бути більш ефективними. Ті 12 працівників служб, які вчора везли Саакашвілі на допит - всі учасники АТО, підкреслюю - по закону мали відкрити вогонь на ураження. Але ми думаємо про державу,а Саакашвілі, ховаючись за спинами українців, обдурених і куплених за гроші Курченка, думає тільки про потрясіння цієї держави", - наголосив Луценко.