Офіційно: НАБУ відкрила справу за фактом корупції в ФФУ

ZIK

НАБУ відкрило кримінальне провадження за результатами корупційного скандалу із закупівлею футбольного покриття у комерційних дочірніх компаній Федерації футболу України.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки ФФУ"

Про це повідомили в прес-службі НАБУ. У Бюро зазначили, що підставою для початку розслідування стали не тільки заяви, що надійшли з цього приводу до НАБУ, але і результати проведеної інформаційно-аналітичної роботи детективів, пише ua-football.com.

«Детективами Національного бюро на підставі отриманих заяв, в тому числі заяви ГО «Ініціатива майбутнього», про можливі злочини, скоєні посадовими особами законодавчої, виконавчої гілок влади та ГО «Федерація футболу України», проведено інформаційно-аналітичну роботу, за результатами якої зареєстровано кримінальне провадження № 52018000000000539 від 07.06.2018 за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем)», – йдеться у відповіді НАБУ.

Відзначимо, що минулого року на потреби реконструкції футбольних полів було передбачено з центрального бюджету України 270 млн грн. Всі вони були освоєні в надкороткі терміни наприкінці грудня 2017 року. У цьому році на ці ж цілі держава вже виділила 370 млн грн.