У Запоріжжі поліція затримала трьох податківців на хабарі

АСН 1
У Запоріжжі поліція затримала трьох податківців на хабарі
У Запоріжжі поліція затримала трьох податківців на хабарі

У Запоріжжі працівники поліції затримали трьох податківців при отриманні хабара. Про це інформує прес-служба Нацполіції.

«Під час отримання неправомірної вигоди трьох податківців затримали співробітники обласного Управління захисту економіки НП, спільно з управлінням СБУ та слідчими прокуратури області», - сказано в повідомленні. За інформацією прес-служби, правоохоронці задокументували «схему» з вимаганням та отриманням чиновниками хабара.

Було встановлено, що в ході перевірки діяльності суб'єкта підприємництва у вересні 2017 року податківці виявили порушення, яке пов'язане зі здійсненням госпдіяльності при реалізації бізнесменом підакцизних товарів. Але за 8 тисяч гривень, тобто за суму, вдвічі менше штрафу, передбаченого санкцією за даним порушення, вони погодилися не вживати ніяких заходів, спрямованих на притягнення його до адмінвідповідальності.

Цю суму вони вимагали перерахувати на банківську карту, що і було зроблено підприємцем. Після грошового переказу оперативники УЗЕ разом з СБУ та прокуратурою навідалися в службові кабінети податківців з обшуком.