Невзоров про Поклонської: Вона православна, що діє за нормами своїх релігійних уявлень, зовсім не божевільна

Гордон 3
Невзоров про Поклонської: Вона православна, що діє за нормами своїх релігійних уявлень, зовсім не божевільна

Російський публіцист Олександр Невзоров уважає, що депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська "зовсім не божевільна". Про це він заявив виданню "Суть событий", коментуючи фільм Олексія Учителя "Матильда", проти виходу якого протестує депутат.

"Що тут можна сказати? Вона (Поклонська."ГОРДОН") просто найбільш розпіарена, медійна фігура. Усе решта приблизно в тому самому статусі, але до неї прикута увага з того самого моменту, коли вона була прокурором Криму. Вона православна, яка діє за нормами своїх релігійних уявлень, а зовсім не божевільна, як думає багато", – сказав Невзоров.

Міністерство культури РФ схвалило прокатне посвідчення "Матильді" в серпні. Прем'єру фільму призначено на 26 жовтня. У кінострічці розповідають про стосунки імператора Миколи II й балерини Матильди Кшесінської.

Поклонська скаржилася на фільм "Матильда" в Генеральну прокуратуру РФ. На початку лютого керівник організації "Христианское государство – Святая Русь" Олександр Калінін заявив, що активісти будуть домагатися скасування прокату фільму.

У ніч на 31 серпня в Санкт-Петербурзі пляшками із запальною сумішшю закидали будівлю, де розташована студія режисера Учителя "Рок". До моменту приїзду поліцейських займання вдалося згасити.

4 вересня в Єкатеринбурзі чоловік протаранив будівлю кінотеатру "Космос", після чого підпалив автомобіль і спровокував масштабну пожежу. Джерело, наближене до слідства, повідомило, що у такий спосіб 39-річний житель Ірбіту Денис Мурашов протестував проти виходу в прокат фільму "Матильда".

Директор кінотеатру "Салют" Сергій Федяков розповів, що всі власники єкатеринбурзьких кінотеатрів діставали погрози через вихід фільму на екрани.

Уранці 11 вересня біля офісу адвоката Учителя підпалили автомобілі, залишивши записки з написом "за Матильду горіти".

Учитель стверджує, що Поклонська надає підтримку й забезпечує прикриття терористичної організації, а протести проти його фільму "Матильда" є лише приводом для цієї організації заявити про себе. Поклонська заявила, що людей, які займаються протиправними діями через фільм "Матильда", треба зупинити.

Міністр культури РФ Володимир Мединський назвав беззаконням, цензурою та тиском на державу погрози, які надходять на адресу творців фільму "Матильда", а також кінотеатрів, які мали показувати картину.