Порошенко надав звання Герой України загиблому на Донбасі розвіднику

Новое Время
Порошенко надав звання Герой України загиблому на Донбасі розвіднику

Президент України Петро Порошенко посмертно надав звання Герой України з удостоєнням ордена Золота Зірка бійцю сил АТО Олександру Капушу, який загинув у віці 23 років під час бойових дій на Донбасі.

Як повідомили у прес-службі президента, військовий з травня 2014 року брав участь у проведені антитерористичної операції, в тому числі у боях за аеропорт Луганськ.

У лютому 2015 року Капуш на чолі групи розвідників 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади обороняв позиції Збройних сил України від переважаючих сил російських найманців. У найскладніший момент бою на групу зі сторони противника кинули бойову гранату. Він прикрив собою товариша, а сам - загинув.

"Подвиг Олександра назавжди залишиться у народній пам’яті, стане символом незламності бойового духу захисників української землі", - наголосив Порошенко.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко надав звання Герой України з удостоєнням ордена Золота Зірка лейтенанту Василю Тарасюку та посмертно капітану Євгену Лоскоту.