"Ніколи не ходитиму до тих, хто бреше", - нардеп Чумак демонстративно пішов з прямого ефіру, після запитань про співпрацю із Саакашвілі. ВIДЕО

Цензор.НЕТ

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.TV, суперечка в студії виникла після того, як ведуча запитала у народного депутата, чому він супроводжував Саакашвілі під час спроби його затримання правоохоронцями, а не перебував на засіданні у Верховній Раді. Тоді і спікер Андрій Парубій, і віце-спікер Ірина Геращенко скаржилися, що в Раді не вистачало депутатів для ухвалення рішень.

Перед цим було поставлено запитання про участь Чумака в прориві Саакашвілі і його прихильниками українського кордону, який стався в пропускному пункті "Шегині" у вересні цього року.

"Ви просто перекручуєте факти. Я ходити сюди не буду, тому що ви маніпулятивний журналіст. Я ходив на Костьольну, але не допомагав Саакашвілі", - сказав Чумак.

Коли ведуча програми сказала, що "пан Чумак пішов шляхом Міхеіла Саакашвілі і заперечує все", нардеп встав і вийшов зі студії. Йдучи, він сказав, що не ходитиме до журналістів, які нібито брешуть.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3037947