У Раді депутата Кіссе змусили виступати українською мовою (видео)

Дзеркало Тижня 4
У Раді депутата Кіссе змусили виступати українською мовою (видео)

Оксана Сироїд вимкнула депутату мікрофон через російську мову.

На пленарному засіданні Верховної Ради заступник голови парламенту Оксана Сироїд зажадала від народного депутата від групи "Відродження" Антона Кіссе виступати українською мовою.

Кіссе підійшов до трибуни і почав говорити російською, на що Сироїд заявила йому, що депутат повинен розмовляти в Раді виключно українською мовою.

Парламентарій зазначив, що ще не володіє державною мовою, але відвідує курси і через місяць спробує почати говорити українською. Сироїд дозволила Кіссе виступати російською одну хвилину, потім вона вимкнула депутату мікрофон.

Заступник голови Ради поставила умову, що якщо він хоче продовжити, то повинен говорити державною мовою.

"Українською, напевно, болгарською, якщо вийде", - сказав Кіссе.

Після спору, він все ж почав говорити українсько-російським суржиком. Після закінченню виступу депутати взялися йому аплодувати.

Читайте також: Порошенко пропонує законодавчо затвердити українську домінуючою мовою сфери послуг

Як повідомлялося раніше, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оштрафував на 50 тисяч гривень, ПРАТ "Радіокомпанія Люкс", співвласником якої є дружина мера Львова Андрія Садового Катерина Кіт-Садова, за недотримання вимог законодавства про обов'язкову частку звучання в ефірі пісень українською мовою.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter