Тарантіно: Я був приголомшений і моє серце було розбите через інформації про Вайнштейне

Гордон
Тарантіно: Я був приголомшений і моє серце було розбите через інформації про Вайнштейне

Американський режисер Квентін Тарантіно сказав, що "приголомшений" обвинуваченнями в сексуальних домаганнях на адресу продюсера Гарві Вайнштейна. Заяву Тарантіно у Twitter опублікувала актриса Ембер Темблін.

"Минулого тижня я був приголомшений і моє серце було розбите через інформацію про Гарві Вайнштейна, із яким я дружив протягом 25 років. Мені потрібно ще кілька днів, щоб пережити цей біль, емоції, гнів і спогади, тоді я зможу публічно говорити про це", – ідеться в повідомленні.12 жовтня стало відомо, що поліція Нью-Йорка почала розслідування через обвинувачення проти Вайнштейна в сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях. Розслідування стосується інциденту, який, імовірно, стався у 2004 році. Про які саме дії продюсера йде мова, не уточнюють. Розслідування також проводить поліція Великобританії.

На початку жовтня газета The New York Times опублікувала розслідування про сексуальні домагання Вайнштейна до актрис і підлеглих, які, за даними видання, тривали протягом кількох десятків років.

Актриси Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Кара Делевінь, Азія Ардженто, Ешлі Джадд, Роуз МакГоун, Люсія Столлер, Міра Сорвіно, Розанна Аркетт заявили про те, що знали або самі зіткнулися із сексуальними домаганнями з боку Вайнштейна.

Після публікацій у ЗМІ голлівудська продюсерська компанія Weinstein Company звільнила Вайнштейна і заявила, що може змінити назву.

Дружина Вайнштейна, дизайнер Джорджина Чапмен оголосила, що розлучається з ним.

Британська академія кіно і телебачення BAFTA призупинила членство Вайнштейна.

Гарві і Боб Вайнштейни через компанію Miramax TWC були продюсерами всіх фільмів Тарантіно, починаючи з "Кримінального чтива", який вийшов у 1994 році.