Росія повинна нести повну відповідальність за агресію в Україні – голова МЗС Латвії

Дзеркало Тижня 1
Росія повинна нести повну відповідальність за агресію в Україні – голова МЗС Латвії

Рінкевічс закликав міжнародні організації тримати "українське питання" у порядку денному.

Росія повинна нести повну відповідальність за агресію на сході України, вважає голова Міністерства закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевічс.

"Українське питання має залишатись у центрі порядку денного ОБСЄ, враховуючи важливу роль організації у справі запобігання та вирішення конфліктів. Неприйнятно, що в окремих держав-учасниць ОБСЄ фундаментально суперечливе розуміння основних засад і цінностей, про що свідчить агресія Росії проти України, яка ігнорує незалежність, єдність, суверенітет і територіальну цілісність України. Росія повинна нести повну відповідальність за свої агресивні дії в Україні", - зазначив голова МЗС Латвії під час виступу на 24-му засіданні Ради міністрів ОБСЄ.

Рінкевічс висловив підтримку дипломатичним зусиллям України врегулювати конфлікт в Донбасі дипломатичним шляхом, у рамках Нормандського формату і Мінських домовленостей, зазначає сайт дипвідомства Латвії.

Крім того, в рамках наради з дотримання прав людини в анексованому Росією Криму голова дипвідомства Латвії висловив стурбованість погіршенням ситуації і закликав міжнародні організації тримати це питання у порядку денному.

Читайте також: У Латвії симпатика проросійських бойовиків затримали при спробі виїхати воювати в Донбас

Раніше глава МЗС Латвії, розмірковуючи про російські кібератаки, застерігав, що в якийсь момент від них загинуть люди. При цьому Рінкевічс наголошував на тому, що ситуація стане особливо гострою тоді, коли кібератаки призведуть до людських жертв, а Захід зможе простежити, хто в цьому винен.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter