Олег Блохін веде переговори з африканськими збірними

Сегодня
Олег Блохін веде переговори з африканськими збірними

Агент Іван Пироженко, що представляє інтереси Олега Блохіна, розповів, що українським тренером цікавляться африканські збірні, а також згадав про переговори з китайцями.

"Що стосується Китаю, то на той момент, це була не збірна і не клуб. Пропонували очолити футбольну академію з населенням близько 50 мільйонів жителів, в провінції з дуже важко вимовляти назвою. Скажу чесно, я був здивований, наскільки вони обожнюють Олега Володимировича. Надалі, вони пропонували йому просто приїжджати і читати лекції на дуже хороших умовах. Ми не прийняли поки цю пропозицію, тому, що Олег Володимирович хоче виклик. Він хоче працювати для завдання і перебуває в хорошій як психологічній, так і фізичній формі. Зараз деякі африканські збірні хочуть попрацювати з Блохіним. Є в ньому харизма і якийсь магнетизм. Не можу це передати словами, але хто його знає, розуміє про що я хочу сказати. Це історична особистість. Він може завести і привести команду до результату, на даний момент ми знаходимося в стадії переговорів", – заявив Пироженко.

Минулого місяця Олегу Володимировичу виповнилося 65 років. Перед ювілеєм в інтерв'ю "Сегодня" Блохін розповів про своє здоров'я, полювання на зайців і прогулянки з Бетменом.

Раніше Блохін зробив гучну заяву: "Якби я грав у наш час, то працював би на рівні Роналду і Мессі".

Крім того, що Блохін говорив, що в Україні не проти би попрацювати з "Динамо" чи "Шахтарем".