Гороскоп ненависті: що найбільше дратує різні знаки Зодіаку

АСН 3
Гороскоп ненависті: що найбільше дратує різні знаки Зодіаку
Гороскоп ненависті: що найбільше дратує різні знаки Зодіаку

Нас всіх щось дратує: то дощ, то транспорт, то поведінка оточуючих. Але зазвичай ми стримуємося, майже завжди. Крім тих випадків, коли ми зустрічаємося з явищем, яке викликає люту, шалену ненависть. Хочете дізнатися, що може привести в лють вас, ваших друзів або начальство - читайте нижче!

Козеріг

Козероги люто, шалено ненавидять роздолбаїв. У Козерогів трапляється глибока душевна травма кожен раз, як вони чують безсмертне: "А, вийде як-небудь!". На щастя, Козероги зазвичай дуже зайняті справою, а тому не звертають уваги на оточуючих. Проблема в тому, що якщо раздолбай потрапить в сферу особистих інтересів панянки-Козерога, вона буде його ненавидіти до кінця днів своїх. Тому що Козероги ненавидять, коли в світі щось неправильно. Це треба виправити негайно!

Водолій

Водолії ненавидять життя за розкладом. Правда, характер Водоліїв не дозволяє їм активно протестувати, тому вони ведуть тиху підривну діяльність. Якщо йому сказати, що завтра треба виїхати з дому рівно о 8:00 ранку, Водолій сповзе з ліжка о 7:55, неспішно відправиться в ванну, а потім почне варити собі каву, та ще, щоб пінка піднялася тричі! Загалом, о пів на десяту Водолій почне взуватися. Може бути. І чим голосніше при цьому шиплять і лаються близькі, тим Водолію приємніше, пише Укр.Медіа.

Риби

Риби ненавидять залежність, а точніше - залежних. Особу лють у Риб викликають алкоголіки. При цьому сама панночка-Риба нітрохи не непитуща, до речі, але вигляд людини, що занадто довго спілкувався з зеленим змієм, приводить їх в стан глибокого відчаю. Справа в тому, що Риби можуть легко йти в свої фантазії і відпочивати там, в тому числі і заспокоюватися і відводити душу. Тому вони щиро не розуміють, якого біса всі інші не можуть робити те ж саме, не отруюючи атмосферу.

Овен

Овни ненавидять непокору. Ми поняття не маємо, з якого дива Овни вирішили, що їм всі зобов'язані підкорятися, але це факт. Овни переконані, що вони одні знають, що потрібно робити, а всі інші без цінних вказівок неодмінно все зіпсують, дурні людиі! Тому Овни дуже страждають, коли їх хтось не слухається.

Телець

Тельці ненавидять раптові зміни. Причому неважливо, наскільки ці зміни масштабні: дівчина-Телець здатна впасти в лють, якщо їй випадково цукру в чай ​​покласти: вона звикла пити несолодкий! Все, день, вважай, зіпсований, як щось пішло не так. При цьому важливо розуміти, що немає проблеми, з якою дівчина-Телець не здатна впоратися, так що навіть найстрашніші зміни не змусять її повернути з обраного шляху.

Близнюки

Близнюки можуть ненавидіти що завгодно, просто тому що і їх численні субособистості один на одного абсолютно несхожі. Але є дві речі, які ненавидять всі Близнюки, без винятку. Це правила (взагалі будь-які правила) і битовуха.

Рак

Раки ненавидять ситуації, які вимагають від них негайного прийняття рішення і якихось дій. Якщо панночку-Рака різко висмикнути з її затишного панцира і змусити робити щось тут і зараз, вона впаде в ступор і буде лепетати: "Як би чого не вийшло, а?" Потім, звичайно, вона збереться з духом і все зробить, але, будьте впевнені, ще рік буде з ненавистю скрипіти зубами і згадувати цей жахливий епізод.

Лев

Леви ненавидять примус і насильство і з благородною люттю кидаються на кожного, хто сміє пригнічувати слабких і беззахисних. Зрозуміло, войовничий Лев робить це не тому, що йому так вже шкода цих найслабших і беззахисних - навіщо жаліти того, кого не поважаєш? А лише тому, що це зайвий привід блиснути своєю "крутістю".

Діва

Діви ненавидять безлад. Будь-який безлад. Саме тому Діви вкрай рідко бувають в гарному настрої, вони весь час щось ненавидять. При цьому Діви стримані, тому мало хто помічає, що всередині у них палає вогонь злої люті. А даремно не помічають, до речі. Тому Діва бачить будь-який безлад, і будь-який приводить її в сказ, але є особливий безлад, який Діва прагне знищити будь-якими способами. Той самий, який в чужій голові.

Терези

Терези ненавидять скандали, ніколи не починають їх самі і намагаються будь-якими способами уникнути великої сварки, яку готовий почати інший. Адже скандалісти виглядають жахливо негарно, а Терези ненавидять все потворне. До того ж скандали надовго вибивають їх з колії. Панночка-Терези потім довго прокручує в голові ситуацію з самого початку, так що п'ятихвилинна сварка в уяві Терезів може тривати кілька місяців.

Скорпіон

Скорпіони ненавидять лицемірство. Особливу лють у них викликають так звані "світлі чоловічки", всі ці добренькі, мудренькі і благородненькі люди. Тому що Скорпіони переконані, що вони бачать всіх наскрізь. Що, до речі, недалеко від істини. Скорпіон знає, що "світлі чоловічки" просто прикидаються милими, а насправді вони просто дрібні капосники.

Стрілець

Стрільці не виносять песимізму і ниття. Стрілець нікому не відмовить у допомозі і завжди готова вступитися за несправедливо скривджених. Але тільки в тому випадку, якщо вони збираються діяти. А якщо ви просто ниєте, щоб викликати жалість Стрільця, то майте на увазі - він буде вас зневажати до кінця життя.