Тіллерсон: Головна мета Донбасу - припинити насильство

Сегодня 4
Тіллерсон: Головна мета Донбасу - припинити насильство

Через висунуті Росією Умови по миротворцях на Донбасі, Москва і Вашингтон мають розбіжності, і це не дає можливості досягти припинення насильства на сході України, що є головною метою. Про це на прес-конференції в Брюсселі (Бельгія) за підсумками засідання міністрів закордонних справ країн-членів НАТО заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон.

За його словами, США розраховують знайти консенсус в переговорах з РФ в розміщенні миротворчої місії ООН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У МЗС РФ пояснили, навіщо потрібні миротворці на Донбасі

"Ми маємо значні розбіжності щодо того, який мандат повинен бути наданий миротворчим силам і якими мають бути обсяги цього мандата. Це ми продовжуємо обговорювати з росіянами. Ми сподіваємося, що зможемо закрити ці провали. Ми вважаємо за необхідне припинити насильство на сході України, від якого люди гинуть щодня. Це – наша мета. Миротворча місія і припинення насильства є нашою першою метою", – заявив Тіллерсон.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель під час візиту до Вашингтона обговорив з Тіллерсоном питання розміщення місії ООН і вдалося досягти консенсусу по миротворцях на Донбасі.

Як розповідав глава МЗС України Павло Клімкін, Київ хоче передати Донбас під міжнародний контроль. Він зазначив, що процес має на увазі відхід російських військ з території України.