Затримані перевізники 6,5 кг вибухівки відмовляються давати свідчення (видео)

Дзеркало Тижня 2
Затримані перевізники 6,5 кг вибухівки відмовляються давати свідчення (видео)

Вони притримуються поради найнятих адвокатів.

Два жителя Закарпатської області, які раніше були затримані в Києві біля торгового центру з 6,5 кг вибухівки, відмовляються давати свідчення слідчим за порадою своїх адвокатів, повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець.

"В даний час їх інтереси представляють адвокати за контрактом, вони відмовилися від безкоштовної допомоги адвоката. За порадою адвокатів, вони відмовляються надавати будь-які пояснення слідчим. Правоохоронним органам належить з'ясувати слідчим шляхом мотиви і обставини, при яких ці вибухові речовини і електродетонатори потрапили до цим двом чоловікам, і з якою метою вони привезли їх до Києва", - заявила Максимець, передає телеканал "112 Україна".

Дарницький районний суд Києва буде вибирати міру запобіжного заходу затриманим 14 листопада.

Читайте також: Затриманим перевізникам 6,5 кг вибухівки оголосили підозру

Нагадаємо, що ввечері 12 листопада поліція затримала у Києві двох чоловіків. У багажнику припаркованого на стоянці ТЦ "Аркадія" на Дніпровській набережній автомобіля Volkswagen Passat з закарпатськими номерами правоохоронці виявили п'ять брикетів пластиду загальною масою 6,5 кг і 10 детонаторів. У затриманих при собі не було ні документів, ні мобільних телефонів.

За словами глави ГУ Національної поліції Києва Андрія Крищенко, в якості однієї з версій правоохоронці розглядають підготовку до теракту. У затриманих не було пристосувань для рибної ловлі, тому правоохоронці вважають, що знайдена вибухівка повинна була бути використано у злочинних цілях.

За матеріалами: 112 Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter