Місцеві ради Волині ухвалили рішення про використання «бандерівського» прапора

ВГОЛОС 7

15 лютого 2018 року Камінь-Каширська та Рожищенська райради Волинської області одноголосно ухвалили рішення про використання революційного червоно-чорного прапора ОУН на території районів біля адміністративних будівель у дні, пов'язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби української нації.

Проекти рішення були внесені на розгляд сесій фракціями ВО «Свобода» у райрадах. Присутні на засіданні сесій депутати одноголосно підтримали ініціативу націоналістів. У рішенні йде мова про підняття революційного прапора ОУН перед адміністративними будівлями у районах у дні, пов'язані з визначними датами національно-визвольної боротьби українського народу.

«Сейм Республіки Польща 26 січня 2018 року ухвалив пакет законів, спрямованих проти України та українців. Заборона «бандерівської ідеології» ‒ це ніщо інше, як заперечення права українців на власну державність і національну гідність. Такі рішення польського Сейму ‒ це безпрецедентна образа, що відбулася на тлі спроб України відновити добросусідські відносини з Польщею. Союз України та Польщі ‒ ядро Балто-Чорноморської осі ‒ опиняється під загрозою через дії польських шовіністів та бездіяльність української влади. Червоно-чорний прапор – це символ того, що українці мають свою історію і своїх героїв. Наша відповідь на недружні кроки Варшави», - констатував очільник фракції ВО «Свобода» у Рожищенській райраді Олександр Нікончук.

Додамо, що 13 лютого аналогічне рішення з ініціативи «Свободи» було прийняте Камінь-Каширською міською радою.

«Вголос»