ГПУ викликає олігарха Курченка на допит 26 червня

Цензор.НЕТ
ГПУ викликає олігарха Курченка на допит 26 червня

Відповідна повістка розміщена на сайті відомства, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Розслідування "схеми Курченка": конфісковано майна на 200 млн доларів

Зокрема, Курченку необхідно з'явитися 25 червня о 10:00 на допит до Головного слідчого управління ГПУ в Києві на вул. Московській, 8.
Співробітники ГПУ мають намір допитати його як підозрюваного за звинуваченнями в легалізації злочинних доходів, створенні організованої злочинної групи, фіктивне підприємництво та присвоєння державного майна в особливо великих розмірах.
Також читайте: За два з половиною роки Янукович і його оточення вкрали приблизно один державний бюджет України, - Єнін

Нагадаємо, внаслідок злочинних оборудок щодо 800 тис. тонн нафтопродуктів до державного бюджету України не надійшло понад 2,1 млрд грн. У травні 2017 року колишньому голові наглядової ради групи компаній Сергієві Курченку повідомлено про підозру у створенні злочинної організації, ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, та інших злочинах. Підозрюваного оголошено в розшук.

17 червня Головна військова прокуратура почала досудове розслідування можливого фінансування тероризму бізнесменом Сергієм Курченком у зв'язку з вивезенням і реалізацією за кордон вугілля антрацитових марок, незаконно видобутого на окупованій території Донецької та Луганської областей, під керівництвом бізнесмена.