Бізнесмен Ярославський буде будувати міжнародний аеропорт в Дніпрі

Гордон 1
Бізнесмен Ярославський буде будувати міжнародний аеропорт в Дніпрі

Український бізнесмен, президент і власник групи DCH Олександр Ярославський готовий зайнятися будівництвом сучасного міжнародного аеропорту в Дніпрі. Про це повідомили "Українські новини" з посиланням на місцеві інформовані джерела.

Видання повідомляє, що Ярославський уже домовився з місцевою владою та обговорив перспективи реалізації проекту з бенефіціаром компанії "Дніпроавіа" Ігорем Коломойським.

Міський голова Дніпра Борис Філатов у своєму Facebook підтвердив факт переговорів з Ярославським.

"Скажу відразу: так, це правда. Так, я займаюся. Так, новий аеропорт буде. І так, величезна подяка Петру Олексійовичу (президент України Петро Порошенко. – "ГОРДОН"). У нього на контролі", – написав він.У Дніпрі є аеропорт, відритий 1943 року, який потребує модернізації. Термінал у приватній власності компанії "Дніпроавіа", злітно-посадкова смуга належить державі.

Ярославський уже реалізував проект нового аеропорту в Харкові в межах підготовки до Євро 2012. Міжнародний аеропорт Харків перебудували у форматі рівночасткового приватно-державного партнерства. Бізнесмен вклав у реконструкцію аеропорту $107 млн.

Група DCH інвестує в Україні у фінанси, промисловість, транспорт, девелопмент, будівництво, видобування корисних копалин, готельний бізнес.